Worki, reklamówki, arkusze

Reklamówki, arkusze

W naszej hurtowni opakowań OPAK zlokalizowanej w mieście Bydgoszcz, mogą Państwo znaleźć różne rodzaje reklamówek, worków, toreb papierowych i ekologicznych oraz innych artykułów do pakowania.

W ofercie posiadamy reklamówki i worki z HDPE i LDPE czyli z polietylenu o różnym stopniu gęstości. Opakowania wykonane z HDPE są doskonałe jako reklamówki i reklamówki na rolce. Można na nich wykonać dowolny nadruk, a także dopasować do potrzeb rozmiary i grubości wyrobów. Wyroby z HDPE są mocne i łatwe w użyciu. Worki i reklamówki z folii polietylenowej LDPE są z kolei bardziej elastyczne i wytrzymałe. Są one dostępne w szerokiej gamie wzorów i rozmiarów. Do tego można skorzystać z opcji wykonania tego typu opakowań na zamówienie zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Torby ekologiczne i papierowe

Doskonałą propozycją są także torby ekologiczne. Wśród toreb ekologicznych mamy torebki makulaturowe, fałdowe, a także celulozowe z nadrukami. Torby papierowe wybierają przede wszystkim te firmy, które cenią sobie ekologię i ochronę środowiska.

Zarówno reklamówki foliowe, jak i torby papierowe są doskonałą propozycją dla sklepów prowadzących handel detaliczny, ponieważ doskonale nadają się do pakowania produktów spożywczych oraz towarów przemysłowych. Na torbach papierowych oraz na workach foliowych można bez trudu wykonać dowolne nadruki, a także wybrać odpowiedni kolor. Dzięki temu tego typu produkty mogą się stać elementem składającym się na identyfikację wizualną firmy.

Opakowania i worki

W naszym asortymencie bez trudu można znaleźć opakowania pakowane w różnych ilościach, dzięki czemu oferta jest dostosowana zarówno do dużych, jak i małych przedsiębiorstw. W razie wątpliwości nasi pracownicy zawsze służą pomocą.

W naszej hurtowni zaopatrują się sklepy spożywcze, cukiernie, piekarnie, warzywniaki, sklepy mięsne i mnóstwo innych firm. Jeśli także i Państwo jesteście zainteresowani zaopatrywaniem się w naszej hurtowni opakowań to polecamy wizytę w punkcie handlowym w Bydgoszczy zlokalizowanym na ulicy Kieleckiej 6.

Skontaktuj się z nami

OPAK Emilia Chromińska

Ul. Kielecka 6
85-872 Bydgoszcz

NIP: 554-244-59-65

tel. / fax – (52) 323-51-67
e-mail: info@opak.bydgoszcz.pl

Bezpośredni kontakt z kierownikiem hurtowni pod numerem: 512 306 107

Zapraszamy klientów do oddziału w Bydgoszczy
od poniedziałku do piątku:
5:30 - 12:30 
w soboty: 
5:30 - 10:30