O firmie

Hurtownia opakowań „OPAK” Emilia Chromińska działa w mieście Bydgoszcz od 1994 roku. Od początku działalności hurtownia opakowań zajmuje się kompleksowym wyposażeniem sklepów, producentów i firm w opakowania, materiały eksploatacyjne i sanitarne oraz artykuły biurowe. W bogatej ofercie hurtowni opakowań „OPAK” z Bydgoszczy znajdują się między innymi torby papierowe i ekologiczne, reklamówki i worki foliowe, reklamówki na rolce i inne opakowania jednorazowe. Wśród materiałów eksploatacyjnych można znaleźć taśmy i rolki, folie, papiery pakowe, metkownice. W ofercie nie brakuje też szeregu opakowań jednorazowych do żywności, jednorazowych sztućców i kubków, a także wszelkiego rodzaju tacek, wytłoczek na jajka i innych produktów niezbędnych w przemyśle spożywczym i w gastronomii. Odpowiadając na potrzeby klientów hurtownia opakowań zadbała o szeroki asortyment artykułów biurowych, wśród których można znaleźć artykuły piśmiennicze, zeszyty, papier ksero, bloki rysunkowe i techniczne, druki akcydensowe, a także kalkulatory, numeratory i szereg innych akcesoriów niezbędnych w biurach. Wśród bogatego asortymentu nie zabrakło też licznych materiałów eksploatacyjnych takich jak chusteczki higieniczne, papier toaletowy, ręczniki papierowe i innych podstawowych środków higienicznych, jak również podstawowych środków czystości.

Wieloletnia praktyka i szeroki asortyment produktów na czele z torbami ekologicznymi, reklamówkami i opakowaniami z tworzyw sztucznych uczyniło firmę liderem w branży na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Hurtownia „OPAK” współpracuje z ponad tysiącem sklepów i lokali gastronomicznych, a także z innymi hurtowniami. Firmy współpracujące z hurtownią „OPAK” doceniają bogactwo towarów, pochodzących od najpopularniejszych producentów i importerów w Polsce.

Każdego, kto jest zainteresowany zakupami takich produktów jak torby ekologiczne, reklamówki foliowe, czy też chce zrobić zapas toreb papierowych, worków foliowych czy reklamówek na rolce, powinien odwiedzić jeden z dwóch oddziałów firmy - punkt handlowy w Bydgoszczy mieszczący się na ulicy Kieleckiej 6, o powierzchni ponad 220m2 lub magazyn centralny w Solcu Kujawskim o powierzchni 300m2. Wczesne godziny pracy punktu handlowego są dostosowane do potrzeb firm i lokali, na czele ze sklepami spożywczymi i lokalami gastronomicznymi. Współpracując z hurtownią „OPAK” można też liczyć na fachowe doradztwo i pomoc kompetentnej oraz życzliwej obsługi. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami hurtowni opakowań „OPAK”.

Skontaktuj się z nami

OPAK Emilia Chromińska

Ul. Kielecka 6
85-872 Bydgoszcz

NIP: 554-244-59-65

tel. / fax – (52) 323-51-67
e-mail: info@opak.bydgoszcz.pl

Bezpośredni kontakt z kierownikiem hurtowni pod numerem: 512 306 107

Zapraszamy klientów do oddziału w Bydgoszczy
od poniedziałku do piątku:
5:30 - 12:30 
w soboty: 
5:30 - 10:30